Електроінструменти - сервіс,якість,гарантія
Power tools - service,quality,warranty
Каталог статей
Меню сайту

Категорії розділу
Електроінструмент [11]
Бензоінструмент [1]

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


РекламаСтатистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 17.02.2019, 02:10

Головна » Статті » Електроінструмент

Аккумуляторний дриль-шуруповерт

Акумуляторний дриль-шуруповерт 
Акумуляторні дрилі-шуруповерти - багатоцільовий інструмент, при цьому характеристики начебто однакових машин можуть сильно відрізнятися, а успішність їх експлуатації буде багато в чому визначатися родом виконуваних робіт. Тому в даному випадку особливо важливо правильне позиціонування інструменту. Розглянемо ключові параметри і дамо їм оцінку стосовно до конкретних робіт. 

АКУМУЛЯТОР 
Напруга живлення для схожих інструментів - показник потужності, тобто продуктивності в роботі. Крім того, чим більша напруга, тим більш важку роботу здатний виконати інструмент.
 Оскільки збільшення напруги можливе тільки зі збільшенням кількості елементів в акумуляторі, то разом з ним неминуче зростає і вага інструменту. Тому для неважких робіт використовуються моделі з невеликим напругою живлення. 

Ємність акумулятора дозволяє судити про час роботи інструменту на одній зарядці. Для побутових моделей характерна ємність 1,2-1,5 А * ч, найбільш типове значення - 1,3 А * год. Потрібно розуміти, що сама по собі ємність не визначає обсяг робіт, який можна виконати без підзарядки. З практичної точки зору важливіше твір ємності на напругу (Вт * ч), так що нестачу ампер-годин можна компенсувати напругою. Акумулятори з великим запасом енергії застосовуються для професійних інструментів, що використовуються для інтенсивної роботи або для виїзної, коли заряджання неможливе. 

Час зарядки акумулятора залежить від потужності зарядного пристрою, але зменшувати його можна лише до певної межі, інакше неминучий перегрів акумулятора і його вихід з ладу. 
Виходячи з цього для більшості моделей час зарядки складає не менше години. У класі недорогих побутових інструментів більш характерно час зарядки 3-5 годин. Вважається, що прискорена зарядка скорочує термін служби акумулятора. 

Число акумуляторів в комплекті один або два. Оскільки ціна акумулятора порівнянна з ціною самого інструменту, то купувати шуруповерт з двома батареями коштує лише за обгрунтованої необхідності, а саме для інтенсивної роботи або ж для роботи на виїзді. Крім того, потрібно пам'ятати, що для справної роботи Ni-Cd-акумулятора важливо експлуатувати його регулярно - простої сприяють передчасного виходу з ладу. Щоб оцінити потребу в другій батареї, варто врахувати, що зазвичай 12-вольтовий шуруповерт з батареєю ємністю 1,3 А * год може закрутити на одній зарядці близько 50 одиниць порівняно великого кріплення (наприклад, саморізів 4,5 х80 мм) або в кілька разів більше дрібнішого.

ІНСТРУМЕНТ 
Частота обертання залежить від передавального відношення редуктора і визначає рід робіт, для яких буде зручний інструмент. Чим більше максимальні оберти, тим простіше і швидше свердлити отвори невеликого діаметра (в металі приблизно до 5 мм, в деревині приблизно до 10 мм), але тим важче будуть даватися великі отвори і за
вертання шурупівайбільш ефективні й універсальні двошвидкісні моделі, чий редуктор має дві передачі.На першій швидкості свердлять отвори великого діаметру і завертають кріплення, друге підходить для оснащення малого діаметру. Для машин з одноступінчатим редуктором характерна частота обертання 500-700 об / хв, для двошвидкісних - 350-400 на першій швидкості і 1000-1200 на другому. 

Максимальний діаметр свердління, що указується виробником, не є суворим обмеженням, він показує область застосування, в якій інструмент ефективний і зручний. Для свердління отворів великого діаметру потрібен підвищений крутний момент, тому з такою роботою краще справляються машини з низькою частотою обертання. 

Регулювання моменту, що крутить необхідне для роботи з кріпленням, щоб не зірвати шліци або не втопити саморіз у поверхню. Муфта регулювання розташована між редуктором і патроном, при досягненні необхідного моменту затягування вона починає прокручуватись, обмежуючи тим самим підв
едене до патрона зусилля. Регулювання робляють, обертаючи кільцевий перемикач, його крайня ступінь зазвичай позначена символом свердла і забезпечує жорстке блокування, дозволяючи реалізувати весь силовий потенціал. Ступінь використовують для свердління. Зазвичай муфта гарантує точну установку не у всьому діапазоні налаштування, тому важливо перевірити, чи підходить інструмент для кріплення, роботи з яким будуть основними. 

Швидкозатискний патрон для фіксації оснащення. На побутових др
иль-шуруповертах частіше стоять двомуфтові патрони. Їх затягують без спеціального ключа, але двома рукамирофесійні моделі нерідко оснащують одномуфтовимі патронами (їх затягують однією рукою), але такі інструменти значно дорожчі, оскільки потребують механізму автоматичного блокування шпинделя. 

Діаметр затискача до 10 або до 13 мм важливий при фіксації свердел по металу, оскільки визначає допустимий діаметр оснащення. Для свердління 
великих отворів у деревині та інших порівняно м'яких матеріалах зазвичай застосовують пір'яні або корончаті свердла, так що діаметр затискача в даному випадку не є обмежує фактором. 

Регулювання частоти обертання натисканням на курок дозволяє виконати роботу акуратно і точно, обмежуючи підв
едену до мотору потужність. Важливо розуміти, що це не замінює двохшвидкісний редуктор, оскільки не дає збільшення крутного моменту зі зменшенням частоти. 

Реверс забезпечує як загвинчування, так і відгвинчування кріплення, а також полегшує витяг заклинених спіральних свердел. Наскрізний (прохідний) перемикач реверсу заодно блокує мимовільний запуск приладу під час транспортування, також вважається, що він надійніше надкуркового важеля (аналогічний варіант, який застосовується у деяких аналогів). 

Швидка зупинка двигуна підвищує точність і зручність роботи. Після того як кнопка пуску відпущена, двигун і патрон майже відразу зупиняються, а не обертаються за інерцієюайже всі інструменти побутового класу, за винятком найдешевших, мають цю функцію.

 

ФУНКЦІЇ, ЯКІ ЗУСТРІЧАЮТЬЯ В АККУМУЛЯТОРНИХ ДРИЛЯХ 
Режим свердління з ударом. Практика показує, що при свердління бетону вона малоефективна навіть у потужного професійного акумуляторногодриля. Інструменту побутового класу свердління з ударом допоможе при роботі з такими матеріалами, як цегла або пінобетон, але з ними чудово справляються і моделі без цієї функції. При цьому вони простіші, надійніші, компактніші і легші, їх патрон має менше биття, що важливо при точному свердленні. 

Індикатор заряду акумулятора - по суті вольтметр, що показує напругу. Нікель-кадмієві акумулятори (такі, як у  переважної більшості і
нструментів) швидко відновлюють напругу після того, як навантаження з них знято, тому такий індикатор не дає достовірних відомостей про заряд, майже завжди показуючи, що заряд повний. У більшості інструментів такого індикатора немає, так що не доводиться доплачувати за марну опцію.

 

    

    
Категорія: Електроінструмент | Додав: Y69 (19.03.2010)
Переглядів: 2060 | Теги: аккумуляторний шуруповерт, Зенит, протон, powertec, stern, ferm, аккумуляторный шуруповерт, DWT

Ремонт електроінструментів  Copyright eiservice © 2019 power tools repair  Використовуються технології uCoz  Ремонт электроинструментов
        Сервисные центры Каталог сайтов на http://www.globalmarket.com.ua/ Каталог MyList.com.ua Каталог українських сайтів
        Проверить тиц каталог сайтів Localize.org.ua Все адреса, телефоны, контакты города Киева Безкоштовний каталог сайтів
       
         Каталог сайтов Relevant Directory Украина - бесплатный каталог ссылок на сайты компаний, фирм и предприятий Украины.